New beginnings

Witam Cię na moim blogu.

Mam na imię Natalia. Może już kiedyś mieliśmy/miałyśmy przyjemność się spotkać na moim poprzednim blogu na blogspocie, jeśli nie, cieszę się że wszystko przed nami. Moja dwuletnia przerwa od blogowania nie była zaplanowana mimo to, cieszę się że podjęłam decyzję o powrocie i to w lepszym stylu. Pisząc ten post postawiłam swoje pierwsze kroki na nowej platformie jaką jest wordpress. Liczę, że szybko z raczkowania mój blog zacznie tutaj biegać. W końcu kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Ja uwielbiam szampana i zamierzam mieć możliwość się w nim wykąpać. W związku z tym, tytuł posta „new begginings” jest dla mnie tutaj kluczowy, jako nowe początki dla mnie, jak i dla Was.

Jakie są moje plany? 

Chcę zacząć tutaj na czystej, pustej i nowej stronie. Od nowa. Chciałabym, stworzyć tutaj przyjemne miejsce dla Ciebie jak i dla mnie i mam nadzieję że znajdziesz tu coś dla siebie. Od bardzo dawna interesuje się blogowaniem, w wolnej chwili lubię przeczytać najnowsze posty pojawiające się na blogach innych i od zawsze chciałam spróbować swoich sił we własnych notkach. Jestem dumna z założenia poprzedniego bloga, ale jeszcze bardziej radują mnie narodziny rosierlune.com, choć to dopiero zalążek. Początki nie są łatwe ale z czasem mam nadzieje, że urośnie z tego coś naprawdę pięknego. Mam nową domenę i nowy szablon i szczerze mówiąc czuje że, jest to zmiana na lepsze.

O czym będzie blog?

Kolejne pytanie, które zadawałam sobie jeszcze nim strona powstała. Mam kilka zainteresowań. Interesuję się modą, makijażem jak i fotografią. W wolnym czasie uwielbiam pochłaniać seriale oraz filmy. Skończyłam technikum na kierunku organizacji reklamy i w ciągu dwóch lat nieobecności w blogosferze nabyłam dwie kwalifikacje zawodowe. Od jakiegoś czasu zaczęłam ćwiczyć i zagłębiać się w tematykę fit. Lubię podróżować, z moim chłopakiem w wolnym czasie planujemy wyjazdy, niestety ze względu na koronawirusa nie jest to w 100% możliwe. Odkąd zamieszkaliśmy razem, zaczęłam wnikliwie interesować się gotowaniem. Jestem zupełną amatorką i cały czas uczę się nowych rzeczy. Specjalizuję się w nadużywaniu czosnku oraz sypaniu masy przypraw „na oko”. Swoimi strawami podbijającymi podniebienia zdążę się jeszcze pewnie pochwalić.

Domyślam się, że trafię do zróżnicowanej grupy odbiorców dlatego z chęcią podzielę się luźniejszą opinią, własnymi przemyśleniami i poglądami na przeróżne godne uwagi tematy.

Jeśli jesteście ciekawi co dalej z pewnością dowiecie się więcej czytając mojego bloga, do zobaczenia wkrótce!

Być może masz też jakiś pomysł na artykuł, który miałby się znaleźć w tym miejscu? Jeśli chcesz nawiązać ze mną kontakt na stronie został umieszczony formularz kontaktowy aby usprawnić komunikację.

Reasumując postaram się by z każdym wpisem było coraz lepiej, mam nadzieje że przyjmiecie mnie tutaj ciepło, buziaki! 

25 thoughts on “New beginnings

  1. Nie miałam okazji czytać twojego poprzedniego bloga, ale ten fajnie się zapowiada 🙂 Gratuluję determinacji,. Początki są zawsze trudne, ale jak ktoś mi powiedział – „nie od razu Rzym zbudowano”. Trzymam kciuki i czekam na kolejny wpis! Ładne zdjęcia. Pozdrawiam ciepło!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *